Promet nafte i gasa kroz Ormuski moreuz se već vratio u normalu nakon što su Sjedinjene Američke Države i Iran potpisali preliminarni sporazum o ponovnom otvaranju ključne pomorske rute, izjavio je danas američki ministar energetike Kris Rajt, ističući da očekuje da će cene energenata nastaviti da padaju.
Rajt: Promet kroz Ormuski moreuz normalizovan, cene energenata nastavljaju da padaju

