23.06.2026
Belgrade, RS 22 C

Najnovije vesti

Bela kuća je nazvala Iran glavnom pretnjom za SAD na Bliskom istoku

“Najveća pretnja Sjedinjenim Državama koja dolazi sa Bliskog istoka dolazi od Irana, i direktno, u obliku njegovih nuklearnih i raketnih kapaciteta, i indirektno, u obliku milijardi dolara koje usmerava svojim terorističkim posrednicima, uključujući Hezbolah”, navodi se u novoj američkoj strategiji za borbu protiv terorizma.

Prethodni članak

Tramp pauzira operaciju u Ormuskom moreuzu nakon reakcija saveznika

Sledeći članak

Peskov: Primirje koje je Moskva proglasila u zoni SVO biće na snazi 8. i 9. maja

Preporučujemo da pogledate

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *