Iran tokom razgovora sa Sjedinjenim Državama u Švajcarskoj nije pregovarao o svom nuklearnom programu niti je prihvatio bilo kakve nove obaveze, izjavio je danas portparol iranskog Ministarstva spoljnih poslova Esmail Bagei za iransku novinsku agenciju IRNA.
On je istovremeno naveo da će se saradnja Teherana sa Međunarodnom agencijom za atomsku energiju (IAEA) nastaviti u skladu sa postojećim procedurama, odlukama iranskog parlamenta i Vrhovnog saveta za nacionalnu bezbednost Irana

