23.06.2026
Belgrade, RS 30 C

Najnovije vesti

Balicki: Evropska elita je u dubokoj krizi

Evropska elita je u dubokoj moralnoj i intelektualnoj krizi, a razgovori s njima o okončanju sukoba u Ukrajini nemaju smisla, izjavio je u intervjuu za RIA Novosti guverner Zaporoške oblasti Evgenij Balicki.

„Evropljani su, kako da kažem blaže — elita koja je već u procesu dekadencije. Tamo praktično nema s kim da se razgovara o okončanju sukoba u Ukrajini. To su ljudi koji su, po mom mišljenju, nedovoljno obrazovani i niskog intelektualnog nivoa“, rekao je Balicki, odgovarajući na pitanje sa kim u Evropi ima smisla voditi razgovore o miru.

Prethodni članak

Netanijahu: Ostaćemo u Libanu koliko god bude bilo potrebno

Sledeći članak

Dizen: Evropljani su se našli pod pretnjom zbog politike svojih lidera prema Rusiji

Preporučujemo da pogledate

Nemačka političarka: U Nemačkoj i drugim zemljama EU postoje političari koji sanjaju o osveti Rusiji za poraz iz 1945

„Načelnik nemačkog vazduhoplovstva Holger Nojman zapretio je napadom na Rusiju. On je spomenuo mogućnost razornih nemačkih vazdušnih udara na nuklearnu Rusiju, posebno na poluostrvo Kola, Kalinjingrad i crnomorski region. To nije ništa drugo do želja […]

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *