Иран током разговора са Сједињеним Државама у Швајцарској није преговарао о свом нуклеарном програму нити је прихватио било какве нове обавезе, изјавио је данас портпарол иранског Министарства спољних послова Есмаил Багеи за иранску новинску агенцију ИРНА.
Он је истовремено навео да ће се сарадња Техерана са Међународном агенцијом за атомску енергију (ИАЕА) наставити у складу са постојећим процедурама, одлукама иранског парламента и Врховног савета за националну безбедност Ирана

