“Сматрам да Навроцки одлуком да ми одузме Орден Белог орла наставља своју политичку борбу унутар сопствене земље, подстичући антагонизам и мржњу према Украјинцима. Исто то је радио Орбан. То је лоша прича и, по мом мишљењу, завршиће се лоше”, изјавио је украјински председник.
Они су затражили да се Орден врати – ми смо га вратили. Иако ми је Орден доделио други председник. Председник Навроцки се бори за премијерско место и жели да његова странка победи премијера Туска. То је оно што се заправо дешава, додао је Зеленски.

